Zabawka erotyczna Fun Factory Bück Dich 2 w 1

Zabawka erotyczna Fun Factory Bück Dich 2 w 1

929,28 zł

Fun Factory

Zabawka erotyczna Fun Factory Bück Dich 2 w 1

211,20 zł

Silikonowa packa do klapsów z uchwytem w kształcie dildo z wypustkami. Możesz używać packi do klapsów, a po odwróceniu także uchwytu dopochwowo lub analnie. Długość 31,5 cm, waga 410 g. Do stosowania z lubrykantem na bazie wody. Dostępna w kolorze czarnym i czerwonym.

Odpowiedni lubrykant: na bazie wody. Lubrykanty na bazie silikonu mogą uszkodzić silikon tego produktu.

Bezpieczna płatność
Zwrot 30 dni
100% dyskretnie
Akceptujemy:
BLIK Visa Mastercard PayPal Apple Pay Google Pay

Fun Factory Bück DichPacka do klapsów z uchwytem w kształcie dildo.

Packą możesz wymierzać zarówno lekkie klepnięcia, jak i mocne klapsy. Uchwyt z wypustkami służy jako dildo do stymulacji punktu G lub prostaty. Sztywny rdzeń ułatwia kontrolowanie siły uderzeń i sprawia, że packa zachowuje kształt.

  • 2 w 1
  • Silikon
  • 31,5 cm
  • 2 kolory
Packa do klapsów Fun Factory Bück Dich z uchwytem w kształcie dildo

Najważniejsze

Fun Factory Bück Dich: co warto wiedzieć przed zakupem

Packa i dildo
Używaj packi do klapsów, a po odwróceniu uchwytu jako dildo
31,5 cm
Długość całkowita packi i uchwytu. Waga 410 g
Nieporowaty silikon
Producent określa go jako hipoalergiczny i informuje, że można go sterylizować
Sztywny rdzeń
Wykonany z plastimorphu. Ułatwia kontrolowanie siły uderzeń
Do użytku analnego lub waginalnego
Uchwyt z wypustkami nadaje się do stymulacji punktu G lub prostaty
Odporność na zachlapania
Tak podaje producent. Można ją bez problemu myć pod bieżącą wodą

Czy to dla ciebie?

Dla kogo jest Fun Factory Bück Dich, a dla kogo nie

Pasuje ci, jeśli…

  • Lubisz klapsy i szukasz packi, która może służyć także jako dildo.
  • Szukasz silikonowej packi zamiast skórzanej lub drewnianej.
  • Dopiero zaczynasz zabawę w klapsy. Producent zaleca zacząć delikatnie i rozmawiać z partnerem lub partnerką.
  • Szukasz uchwytu z wypustkami do stosowania dopochwowego lub analnego.

Lepiej wybierz coś innego, jeśli…

  • Szukasz wyłącznie dildo. Ten produkt jest połączony z packą, ma łącznie 31,5 cm długości i waży 410 g.
  • Nie interesują Cię klapsy ani zabawy z uderzeniami.
  • Chcesz używać lubrykantu silikonowego. Do tej zabawki odpowiedni jest lubrykant na bazie wody.

Wymiary i rozmiar

Wymiary Fun Factory Bück Dich: nieco dłuższa niż kartka A4

Całkowita długość packi i uchwytu to 31,5 cm, czyli nieco więcej niż dłuższy bok kartki A4. Waży 410 g, trochę więcej niż dwa telefony. Producent nie podaje, jaka część uchwytu może być wprowadzana. Nie mamy też potwierdzonej średnicy, ponieważ dostępne źródła podają różne dane.

31,5 cmdługość całkowita
410 gwaga

Długość i waga podane na stronie producenta.

Rysunek w skali: produkt, w uproszczeniu, obok przedmiotów o znanym rozmiarze.

Krok po kroku

Jak używać Fun Factory Bück Dich

  1. Umyj produkt przed pierwszym użyciem i po każdym użyciu.
  2. Przed rozpoczęciem ustalcie słowo lub sygnał, który oznacza stop.
  3. Zacznij od delikatnych uderzeń w pośladki lub uda i stopniowo zwiększaj siłę, rozmawiając z partnerem lub partnerką.
  4. Odwróć packę, aby użyć uchwytu jako dildo. Nałóż lubrykant na bazie wody na uchwyt i okolice.
  5. Wprowadzaj powoli. Wsuwa się tylko uchwyt. Packa pozostaje na zewnątrz i pełni funkcję ogranicznika.

Czyszczenie

Umyj produkt letnią wodą z łagodnym mydłem lub środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych, dokładnie opłucz i osusz przed schowaniem. Producent informuje, że można go sterylizować.

Nasze wskazówki

  • Nie uderzaj w głowę, szyję, kręgosłup, nerki ani stawy.
  • Jeśli używacie więzów, nie zostawiaj drugiej osoby samej i obserwuj jej krążenie oraz oddech.
  • Przerwij, jeśli pojawi się ból, szczególnie podczas stosowania analnego.
  • Nie przechodź od odbytu do pochwy bez wcześniejszego umycia produktu.
  • Używaj lubrykantu na bazie wody. Z prezerwatywą lateksową nie używaj olejków.

Dane techniczne

Dane techniczne Fun Factory Bück Dich

Typ
Packa do klapsów z uchwytem w kształcie dildo
Długość całkowita
31,5 cm
Waga
410 g
Materiał
Silikon z rdzeniem z plastimorphu
Właściwości materiału
Nieporowaty i hipoalergiczny, według producenta
Uchwyt
Z wypustkami
Zastosowanie
Dopochwowe i analne
Odporność na wodę
Odporna na zachlapania
Lubrykant
Na bazie wody
Kolory
Czarny i czerwony
Marka
Fun Factory

Pytania

Często zadawane pytania o Fun Factory Bück Dich

Czy Fun Factory Bück Dich nadaje się dla osoby, która nigdy wcześniej nie dawała klapsów?

Tak. Producent informuje, że można zacząć od delikatnych uderzeń i rozmawiać z partnerem lub partnerką. Uchwytu używaj powoli i z lubrykantem na bazie wody.

Czy Fun Factory Bück Dich można stosować analnie?

Tak. Producent określa go jako odpowiedni do stosowania analnego, a packa pełni funkcję ogranicznika, więc wprowadza się tylko uchwyt. Użyj dużej ilości lubrykantu na bazie wody i przerwij, jeśli pojawi się ból.

Jakiego lubrykantu używać z Fun Factory Bück Dich?

Lubrykantu na bazie wody. Produkt jest silikonowy, a lubrykanty silikonowe mogą go uszkodzić. Przy stosowaniu z prezerwatywą lateksową nie używaj olejków.

Jaką długość ma Fun Factory Bück Dich?

Całkowita długość packi i uchwytu wynosi 31,5 cm, a waga to 410 g.

Czy Fun Factory Bück Dich można moczyć?

Tak. Producent określa go jako odporny na zachlapania, więc można go bez problemu myć pod bieżącą wodą.

Jak czyścić Fun Factory Bück Dich?

Umyj go letnią wodą z łagodnym mydłem lub środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych, opłucz i osusz przed schowaniem. Producent informuje, że można go sterylizować, co może być przydatne przy wspólnym użytkowaniu.

W jakich kolorach jest dostępny Fun Factory Bück Dich?

W kolorze czarnym i czerwonym. Oba warianty mają takie same wymiary i są wykonane z tego samego materiału.

Zanim opublikujemy tę kartę produktu, sprawdzamy, czy każda liczba znajduje się w jej źródłach i czy wszystko, co podaje, jest uzasadnione. Karty, które nie przejdą tej kontroli, nie są publikowane. Jak weryfikujemy informacje ›

Karta produktu zaktualizowana 22 października 2026

Pytania i Odpowiedzi

Brak pytań. Bądź pierwszy, który zada pytanie!

Zadaj Pytanie o ten Produkt

Twój email nie będzie publikowany

/2000 znaków

Brak pytań

Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!

Opinie

Jak działają nasze opinie
  • Klientów, którzy kupili produkt, prosimy o opinię po otrzymaniu zamówienia.
  • Każdy może też dodać opinię przez formularz. Każdą opinię sprawdzamy ręcznie przed publikacją i nie usuwamy opinii dlatego, że jest negatywna.
  • Zdjęcia klientów sprawdzamy pojedynczo przed publikacją.
  • Niektóre opinie napisano w innym z naszych sklepów i wyświetlamy je w tłumaczeniu maszynowym.

Jak weryfikujemy informacje ›

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Zabawka erotyczna Fun Factory Bück Dich 2 w 1

Twoja opinia jest publikowana anonimowo. Zmień alias tylko jeśli chcesz się podpisać.

Co najmniej 50 znaków.

Nie udało się dodać niektórych zdjęć: użyj JPG, PNG, WebP lub HEIC do 8 MB, maksymalnie 3.

Publikujemy Twoje zdjęcia razem z opinią po ręcznym sprawdzeniu. Pokaż tylko produkt: bez twarzy i danych osobowych. JPG, PNG, WebP lub HEIC, do 8 MB każde.

loader
Ładowanie...

check-circle Twoja opinia została wysłana do moderacji.

exclamation-circle